2022-2023-as tanév:

Vezetőség:

 Ormándiné Nógrádi Erika  tanár, matematika, fizika  igazgató
 Tóth Éva  tanár, magyar, dráma
 igazgatóhelyettes
 Balogh Ágnes  kémia, biológia, természetismeret, gyógypedagógus  igazgatóhelyettes (tartósan távol)
 Kardosné Nagy Mariann  történelem  igazgatóhelyettes
 Polyák Ibolya  tanító
 munkaközösségvezető (alsó tagozat)
 Makra-Szabó Csilla
 ének  munkaközösségvezető (felső tagozat)
 Csiszerné Makra Erzsébet  óvodapedagógus  munkaközösségvezető (óvoda)
 Rigóné Técsy Tamara  gyógypedagógus  munkaközösségvezető (gyógypedagógia)

Pedagógusok:

 Altorjay Tamásné  pedagógus
 Bácskai István  pedagógus
 Balogh Ágnes  pedagógus, tartósan távol
 Baracs Róbert  pedagógus
 Baranyi Katalin  pedagógus
 Bíró Mónika  pedagógus
 Boneczné Bakó Anikó  pedagógus
 Bujdos Katalin  pedagógus
 Cselovszkiné Parázs Cecília Katalin  pedagógus
 Csiszerné Makra Erzsébet  pedagógus
 Csók Tiborné  pedagógus
 Dénes Teodóra  pedagógus
 Erdős-Nagy Judit  pedagógus
 Faragó Laura  pedagógus
 Gera Ildikó  pedagógus
 Horváth Gizella  pedagógus
 Izsó Katalin  pedagógus
 Jantyik Tímea  pedagógus, tartósan távol
 Kalmár Zsuzsanna  pedagógus
 Kardosné Nagy Mariann  pedagógus
 Keresztesné Halász Katalin  pedagógus
 Makra-Szabó Csilla K.  pedagógus
 Molnár Ernő  pedagógus
 Molnár Nikolett  pedagógus, tartósan távol
 Monori Gyula  pedagógus
 Nagy Attila  pedagógus
 Nagy István  pedagógus
 Nógrádi-Molnár Stella  pedagógus, tartósan távol
 Ormándiné Nógrádi Erika  pedagógus
 Polestyuk Tibor  pedagógus
 Polyák Ibolya Emese  pedagógus
 Rigóné Técsy Tamara  pedagógus
 Sáriné Kis Mária  pedagógus
 Simity Éva  pedagógus
 Szász Ágnes  pedagógus
 Szilágyiné Berkesi Dóra  pedagógus, tartósan távol
 Szita Ildikó  pedagógus
 Szőnyiné Farkas Erzsébet  pedagógus
 Szuromi Klára  pedagógus
 Takács Médea  pedagógus, tartósan távol
 Tarkó Simonyi Lili  pedagógus, tartósan távol
 Tóth Éva  pedagógus
 Tóth Kinga  pedagógus
 Török Béláné dr.-né  pedagógus
 Varga Mónika  pedagógus
 Varga Nikolett  pedagógus
 Varró Anna  pedagógus

Nevelést közvetlen segítők:

 Barnáné Somfai Judit  gyógypedagógiai asszisztens
 Csadonné Darabont Mária  dajka
 Garamvölgyi Ilona  dajka
 Hessler Erika  gyógypedagógiai asszisztens
 Király Anita  iskolatitkár, tartósan távol
 Kis-Lengyel Szilvia  adminisztrátor
 Kucsora-Szűcs Rebeka  gyógypedagógiai asszisztens
 Major István  rendszergazda
 Ménesiné Kovács Beatrix  iskolatitkár
 Mihalik Brigitta  gyógypedagógiai asszisztens
 Sáriné Fülöp Szilvia  gyógypedagógiai asszisztens
 Szatmári Tünde  gyógypedagógiai asszisztens
 Tóth Katalin  gyógypedagógiai asszisztens
 Vacsi Viktória  gyógypedagógiai asszisztens

Technikai személyzet:

 Csányiné Csöke Magdolna  takarító
 Jáksó László  karbantartó
 Pipicz Gábor  portás
 Pocsai Gáborné  takarító
 Sebők Éva Edit  takarító