Fogadóórák


Pedagógus Fogadóóra időpontja
Altorjay Tamás Józsefné csütörtök 13:00-13:45
Bábosik Ottilia egyéni egyeztetés alapján
Balogh Ágnes hétfő: 11:00-11:45
Bánfi-Csabai Enikő egyéni egyeztetés alapján
Bartus Krisztina hétfő 13:00-13:45
Bíró Emese szerda 13:00-14:00
Bíró Mónika csütörtök 12:00-12:45
Boneczné Bakó Anikó szerda 13:00-13:45
Bujdos Katalin szerda 15:30-16:15
Csók Tiborné péntek: 8:00-8:45
Deák Ágnes egyéni egyeztetés alapján
Dénes Teodóra péntek 9:00-9:45
Dr. Mezőlakiné Honti Andrea egyéni egyeztetés alapján
Dr. Török Béláné kedd 13:00- 13:45
Faragó Laura csütörtök 12:00-12:45
Gergely Lívia hétfő 10:00-10:45
Géczi Anett hétfő 13:00-14:00
Hessler Erika hétfő 7:00-7:45
Horák Anna hétfő 13:00-13:45
Horváth Henriett szerda 12:00-12:45
Ifj. Iványi Gábor kedd 13:00-13:45
Jantyik Tímea csütörtök 14:00-14:45
Juhász-Gila Katalin péntek 8:00-8:45
Kacsari Zsolt egyéni egyeztetés alapján
Kardosné Nagy Mariann csütörtök 13:00-13:45
Keresztúri Ágnes egyéni egyeztetés alapján
Kohári György egyéni egyeztetés alapján
Konkoly László péntek 13:00-13:45
Kovács Beáta szerda 13:00-13:45
Kovács Diána Eliza péntek 11:00-11:45
Kovács Ferenc egyéni egyeztetés alapján
Kovács Zsolt kedd 10:00-10:45
Kreiniker Sándorné kedd 12:00-12:45
Ladányi Lili kedd 9:00-9:45
Megyeri Attila szerda 11:00-11:45
Mihalik Brigitta szerda 7:00-7:45
Monori Gyula kedd 14:00-14:45
Monoriné Karsai Adrien kedd 15:30-16:15
Mönich Krisztina egyéni egyeztetés alapján
Náday Erika hétfő 15:00-15:45
Nagy Attila hétfő 10:00-10:45
Nagy István péntek 11:00-11:45
Ormándiné Nógrádi Erika szerda 09:00 – 10:00
Palugyay Márta hétfő 13:00-14:00
Pappné Locskai Szilvia kedd 10:00-10:45
Polestyuk Tibor hétfő 15:30-16:30
Polyák Ibolya kedd 13:00- 13:45
Sáfár Tímea péntek 7:00-7:45
Sápi Zoltánné szerda 12:00-12:45
Simity Éva egyéni egyeztetés alapján
Simonyi Lili péntek 11:00-11:45
Siriánné Nagy Otília szerda 09:00-10:00
Sz. Kovács Béla hétfő 13:00-13:45
Szász Ágnes hétfő 12:00-12:45
Szentesi Edit egyéni egyeztetés alapján
Szita Ildikó szerda 11:00-11:45
Szűcs Rebeka péntek 14:00-14:45
Takács Médea kedd 11:00-11:45
Tóth Éva szerda 10:00 -11:00
Tóthné Farkas Zsuzsanna egyéni egyeztetés alapján
Trócsányi Anikó szerda 15:00-16:00
Zsikó Krisztina kedd 7:00-7:45

A fogadóórák listáját erre a szövegre kattintva módjában áll letölteni.