Dolgozóink


Vezetőség:

 Trócsányi Anna  gyógypedagógus, pedagógia szakos előadó  Igazgató
 Ormándiné Nógrádi Erika  matematika, fizika  Igazgató – helyettes (oktatási – nevelési)
 Bíró Emese Éva  gyermek- és ifjúságvédelmi felelős  Igazgató – helyettes (szervezési – gazdasági)
 Sápi Zoltánné  gyógypedagógus,matematika,technika  Munkaközösség – vezető
 Balogh Ágnes  kémia, biológia, természetismeret, gyógypedagógus, fejlesztő  (11.o osztályfőnök)  Munkaközösség – vezető (Gimnázium)
 Kardosné Nagy Mariann  történelem  Munkaközösség – vezető (Felső tagozat)
 Kreiniker Sándorné  tanító (2.a osztályfőnök)  Munkaközösség – vezető (Alsó tagozat)
 Dr. Török Béláné  biológia, testnevelés  Munkaközösség – vezető (Napközi)
 Palugyay Márta  óvónő  Munkaközösség – vezető (Óvoda)

Pedagógusok:

 Altorjay Tamás Józsefné  matematika, gyógypedagógus, fejlesztő (5.o osztályfőnök)
 Bartus Krisztina  magyar, napközis, fejlesztő
 Bíró Mónika  technika, napközis
 Boneczné Bakó Anikó  matematika, rajz (7.b osztályfőnök)
 Bujdos Katalin  szomatopedagógus, fejlesztő
 Csók Tiborné  angol (gimnázium)
 Dénes Teodóra  magyar (9.o osztályfőnök)
 Faragó Laura  informatika, fizika, technika (10.o osztályfőnök)
 Géczi Anett  óvónő
 Horák Anna  gyógypedagógus, fejlesztő
 Ifj. Iványi Gábor  lelkész, hittan
 Jantyik Tímea  gyógypedagógus, napközis (1.o osztályfőnök)
 Juhász-Gila Katalin  gyógypedagógus, fejlesztő
 Konkoly László  magyar, angol (12.o osztályfőnök)
 Kovács Diána Eliza  tanító (2.b osztályfőnök)
 Kovács Ferenc  matematika (gimnázium)
 Ladányi Lili  gyógypedagógus, fejlesztő
 Makra-Szabó Csilla  ének (GYES)
 Megyeri Attila  testnevelés
 Monori Gyula Zsolt  gyógypedagógus,földrajz, tánc és dráma fejlesztő (6.a osztályfőnök)
 Nagy Attila Imre  testnevelés, német, úszás
 Nagy István László  napközis, citera
 Nagy Tímea  tanító, 3.b osztályfőnök
 Pappné Locskai Szilvia  gyógypedagógus, fejlesztő
 Polestyuk Tibor  testnevelés (gimnázium)
 Polyák Ibolya Emese  tanító (4.o osztályfőnök)
 Rigóné Técsy Tamara  gyógypedagógus (GYES)
 Simonyi Lili  ének, napközis
 Siriánné Nagy Otília  magyar (7.a osztályfőnök)
 Szalmásiné Sztanojev Beáta  tanító, gyógypedagógus (GYES)
 Szász Ágnes  tanító, 3.a osztályfőnök
 Szegedi Judit  gyógypedagógus
 Sz. Kovács Béla  magyar, könyvtár, napközi
 Szita Ildikó  német (6.b osztályfőnök)
 Takács Médea  gyógypedagógus, fejlesztő, napközis
 Tóth Éva  magyar, dráma (8.o osztályfőnök)

Nevelést közvetlen segítők:

 Barnáné Somfai Judit  gyógypedagógiai asszisztens
 Bánfi-Csabai Enikő  gyógypedagógiai asszisztens
Csadonné Darabont Mária Dajka (GYES)
 Deák Ágnes  gyógypedagógiai asszisztens
 Hessler Erika  gyógypedagógiai asszisztens
 Horváth Henriett  gyógypedagógiai asszisztens
 Keresztúri Ágnes  gyógypedagógiai asszisztens
 Király Anita  iskolatitkár
 Mihalik Brigitta  gyógypedagógiai asszisztens
 Sáfár Tímea  gyógypedagógiai asszisztens
 Szűcs Rebeka  gyógypedagógiai asszisztens
 Varga Tamás  rendszergazda
 Zsikó Krisztina  gyógypedagógiai asszisztens

Technikai személyzet:

 Csányiné Csőke Magdolna  takarító
 Jáksó László  karbantartó
 Pipicz Gábor  portás
 Pocsai Gáborné  takarító
 Márton Istvánné  takarító